Zonguldak’ta 4 evi soyan hırsız yakalandı


Zonguldak’ta 5 ayrı ikamette hırsızlık yaptığı belirlenen zanlı polis ekiplerinin çalışması sonucu yakalanarak cezaevine gönderildi.

Zonguldak'ta 4 evi soyan hırsız yakalandı

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü, Çaycuma İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüklerinin ortaklaşa yapılan çalışmaları neticesinde 5 ayrı ikametten hırsızlık yapan şahıs yakalandı.

5 evi soydu

Çaycuma ilçesinde Evden Hırsızlık, Mala Zarar Verme ve Konut Dokunulmazlığının İhlali gibi suçlardan da kaydı bulunan ve ilçede de 5 ayrı ikametten hırsızlık olayının fail tespitine yönelik çalışma yapıldı.

Zonguldak ta 4 evi soyan hırsız yakalandı #1

Gözaltına alındı

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü, Çaycuma İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüklerinin yaptıkları ortak çalışmalarla, 5 ayrı ikametten hırsızlık olayının faili M.S. Zonguldak Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince yakalanarak gözaltına alındı.

Tutuklandı

İHA’nın haberine göre, emniyetteki sorgusunun ardından Çaycuma Adliyesi’ne sevk edilen M.S., tutuklanarak Beycuma M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na sevk edildi.

Zonguldak ta 4 evi soyan hırsız yakalandı #2


#Zonguldakta #evi #soyan #hırsız #yakalandı
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/ic-haber/zonguldakta-4-evi-soyan-hirsiz-yakalandi

Yorum yapın