Yasak Elma’nın Ender’i derin dekolteli elbisesiyle beğeni butonunu patlattı! “Gece ateşi”


Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Ender karakteri ile beğenileri toplayan Şevval Sam, kırmızı elbisesiyle konser verdiği geceyi aydınlatmayı başardı.

Yasak Elma'nın Ender'i derin dekolteli elbisesiyle beğeni butonunu patlattı! 'Gece ateşi'

11 Kasım 1973 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Şevval Sam, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü’nden mezun oldu.

1993-1999 yılları arasında Beşiktaş’ın “Sarı Fırtına” lakaplı eski futbolcusu Metin Tekin ile evlenen ve Tarık Emir adında bir erkek çocuğu dünyaya getiren Sam, sesiyle herkesi büyüledi.

Şarkıları ve sesiyle herkesin sevdiği bir sanatçı haline gelen Sam, özellikle Karadeniz müziğine gösterdiği yakınlıkla dikkati çekti.

Kazım Koyuncu ile tanıştıktan sonra Karadeniz müziklerini kapsayan bir albüm de hazırlayan Sam, 6 sezondur ise FOX’un efsane dizisi Yasak Elma’da boy gösteriyor.

Eda Ece ile birlikte başrolü paylaşan oyuncu, Yasak Elma dizisinde Ender Çelebi karakterine hayat veriyor. Şarkıcılığı dışında oyunculuğu ile de takdir toplayan Sam, akıllarda Ender olarak kaldı.

Bu karakter sayesinde daha fazla tanınan Sam, konser çalışmalarına ise hız kesmeden devam ediyor. Güzel isim hem enerjisi hem de şarkıları ile şehir şehir dolaşarak müzik ziyafeti veriyor.

Şevval Sam büyüledi

Sahneye çıkmaya ara vermeyen Şevval Sam, güzelliği ile görenleri adeta mest ediyor. Kırmızı elbisesi ile büyüleyen oyuncu, o anları bir video haline getirdi ve Instagram hesabından yayınladı.

Enerjisi ile dikkati çeken Sam, kırmızı elbisesi ve makyajı ile herkesten tam not aldı. Güzel ismin hayranları sosyal medyada gündeme getirdikleri Sam için, övgü dolu yorumlar yaptı.

Yasak Elma nın Ender i derin dekolteli elbisesiyle beğeni butonunu patlattı! 'Gece ateşi' #1

Yasak Elma nın Ender i derin dekolteli elbisesiyle beğeni butonunu patlattı! 'Gece ateşi' #2

Yasak Elma nın Ender i derin dekolteli elbisesiyle beğeni butonunu patlattı! 'Gece ateşi' #3

Yasak Elma nın Ender i derin dekolteli elbisesiyle beğeni butonunu patlattı! 'Gece ateşi' #4


#Yasak #Elmanın #Enderi #derin #dekolteli #elbisesiyle #beğeni #butonunu #patlattı #Gece #ateşi
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/medya/yasak-elmanin-enderi-derin-dekolteli-elbisesiyle-begeni-butonunu-patlatti-gece-atesi

Yorum yapın