Yalı Çapkını 17. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! “İstanbul lokumu olmayı da iyi bilirim Ferit’cim!”


Yalı Çapkını dizisinde dengeler değişiyor. 17. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Seyran’ın sözleri izleyicileri şaşırtacak.

Yalı Çapkını 17. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! 'İstanbul lokumu olmayı da iyi bilirim Ferit'cim!'

OGM Pictures imzalı, ilk bölümü 23 Eylül 2022 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği, senaryosunu Mehmet Barış Günger’in kaleme aldığı Yalı Çapkını’ndan yeni fragman geldi.

Oyuncu kadrosunda Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Emre Altuğ, gibi başarılı isimler yer alıyor. Yayınlandığı ilk bölümden itibaren, büyük bir hayran kitlesi oluşturan Yalı Çapkını dizisi, her bölümüyle izleyicileri televizyona kilitliyor.

Dizinin son bölümünde İfakat ve Orhan’ın yasak aşkı ortaya çıkıyor. Ferit bu ilişkiyi öğreniyor. Diğer yandan diziye Defne karakterinde dahil olan Mine Tugay, dizide dengeleri değiştiriyor.

Yeni bölümde neler olacak?

Dizinin yeni bölümünde Ferit, babası ve İfakat arasında geçen ilişkinin detaylarını araştıracak. Seyran dergi için çekilen fotoğrafların yayınlanmasını isteyecek.

Defne, Seyran’ın reddedemeyeceği bir teklifle gelecek ancak bu durum Ferit ile arasını bozacak. Seyran’ın fragmandaki “İstanbul lokumu olmasını da iyi bilirim” sözleri dikkat çekti.

Yalı Çapkını 17. bölüm 2. fragmanı İZLE

Yalı Çapkını 17. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! 'İstanbul lokumu olmayı da iyi bilirim Ferit cim!' #1


#Yalı #Çapkını #bölüm #fragmanı #yayınlandı #İstanbul #lokumu #olmayı #iyi #bilirim #Feritcim
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/medya/yali-capkini-17-bolum-2-fragmani-yayinlandi-istanbul-lokumu-olmayi-da-iyi-bilirim-feritcim

Yorum yapın