Valencia, Bakasetas’ı kiralık olarak kadrosuna katma peşinde


La Liga ekiplerinden Valencia’nın Trabzonspor’un Yunan orta sahası Bakasetas’ı satın alma opsiyonuyla kiralamak istediği öğrenildi.

Son dönemlerde istikrarsız sonuçlar alarak Süper Lig’de zirvenin uzağında kalan Trabzonspor’da transfer döneminin açılmasına az bir süre kala gelişmeler yaşanıyor.

La Liga ekiplerinden Valencia’nın orta saha bölgesini doldurmak için Trabzonspor’un Yunan futbolcusu Anastasios Bakasetas’ı kiralık olarak transfer etmek istediği iddia edildi.

Gattuso alınmasını istedi

İspanya’dan Relevo’nun haberine göre, Florian Grillitsch için Ajax’ın kapısını çalan Valencia, Anastasios Bakasetas için de Trabzonspor ile görüşecek.

29 yaşındaki Yunan oyuncunun uzun süredir Valencialı gözlemcilerin olumlu rapor tuttuğu; Gattuso’ya yapılan önerinin de kabul gördüğü belirtildi.

Valencia, Bakasetas ı kiralık olarak kadrosuna katma peşinde #1

9 gol 8 asist ile oynadı

Trabzonspor’da 3. sezonunu yaşayan orta saha oyuncu bu sezon çıktığı 25 karşılaşmada 9 gol ve 8 asistlik performans gösterdi.

Valencia, Bakasetas ı kiralık olarak kadrosuna katma peşinde #2


#Valencia #Bakasetası #kiralık #olarak #kadrosuna #katma #peşinde
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/kralspor/transfer-dosyasi/valencia-bakasetasi-kiralik-olarak-kadrosuna-katma-pesinde

Yorum yapın