Üç Kız Kardeş 35. bölüm fragmanı yayınlandı! “Somer duyarsa evlilikleri bitecek!”


Kanal D ekranlarında yayınlanan Üç Kız Kardeşler dizisi, son bölümüyle ekranlara damga vurdu. Somer, Türkan’ın ortaklığını öğrenecek mi? İşte yeni bölümde yaşanacaklar…

Üç Kız Kardeş 35. bölüm fragmanı yayınlandı! 'Somer duyarsa evlilikleri bitecek!'

Süreç Film imzalı, ilk bölümü 22 Şubat 2022 tarihinde yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisi her salı akşamı Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor. Yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu sevilen dizinin senaryosunu Nilüfer Özçelik ve Sevgi Yılmaz kaleme alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Nazlı Senem Ünal gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Dizinin son bölümünde Rüçhan, Özer ile Sevilay arasındaki ilişkiyi öğrendi. Ardından Türkan’a Sevilay ile ortaklığını bitirmesini söyledi.

Türkan ise Rüçhan’a tepki göstererek ortaklığını bitirmeyeceğini belirtti. Üç Kız Kardeşler dizisinden yeni bölüm fragmanı geldi.

Yeni bölümde neler olacak?

Rüçhan, Sevilay ile iş yapan Türkan’ın kendsinden intikam aldığını anlayacak. Nesrin ise Türkan’ı Sevilay konusunda uyaracak. Kendini affettirmeye çalışan Serdar, Dönüş’ün ayrılık sözleri karşısında adeta yıkılacak. Serdar ile Mustafa, sarhoş bir şekilde Dönüş ve Derya’nın kapısına dayanacak.

Diğer yandan her şeye rağmen birbirlerine olan aşklarından vazgeçemeyen Türkan ile Somer, baş başa kaldıklarında romantik anlar yaşayacak. Peki Türkan ona Sevilay ile ortaklığından bahsedecek mi?

Üç Kız Kardeş 35. bölüm fragmanı İZLE

Üç Kız Kardeş 35. bölüm fragmanı yayınlandı! 'Somer duyarsa evlilikleri bitecek!' #1


#Üç #Kız #Kardeş #bölüm #fragmanı #yayınlandı #Somer #duyarsa #evlilikleri #bitecek
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/medya/uc-kiz-kardes-35-bolum-fragmani-yayinlandi-somer-duyarsa-evlilikleri-bitecek

Yorum yapın