Survivor yeni sezon ne zaman başlıyor? Survivor 2023 hangi günler ve saat kaçta yayınlanacak?


Ekranların macera dolu yarışması Survivor’ın yeni sezonu için geri sayım başladı. Yeni sezona kısa bir zaman kala izleyiciler, hangi günler yayınlanacağını ve saatini araştırıyor.

Survivor yeni sezon ne zaman başlıyor? Survivor 2023 hangi günler ve saat kaçta yayınlanacak?

MasterChef Türkiye’nin final yapmasının ardından gözler Survivor yarışmasına çevrildi. TV8 ekranlarında yayınlanan popüler yarışma programlarından biri olan Survivor’ın yeni sezonu için nefesler tutuldu.

Geçtiğimiz haftalarda takımları ve yarışmacıları açıklayan Acun Ilıcalı, Survivor’ın 15 Ocak 2023 tarihinde TV8 ekranlarında izleyici ile buluşacağını duyurdu.

Bu sezon ekranlara bambaşka formatla gelmeye hazırlanan Survivor’da ünlüler, gönüllüler ve fenomenler olarak 3 takım bulunuyor. Zorlu mücadele için yarışmacılar Dominik’te yerini aldı.

Fiziksel yarışmanın dışında mantık ve pratik zeka gerektiren oyunların da yer aldığı Survivor, bu sezon çok farklı olacak.

İzleyiciler tarafından heyecanlı bekleyiş devam ederken, Survivor 2023’ün haftada kaç gün ve hangi günler yayınlanacağı merak ediliyor.

Survivor yeni sezon ne zaman başlıyor? Survivor 2023 hangi günler ve saat kaçta yayınlanacak? #1

Survivor 2023 hangi günler, saat kaçta yayınlanacak?

Survivor 2023 15 Ocak Pazar günü TV8 ekranlarında başlıyor. Survivor’ın yeni sezonda, MasterChef Türkiye’nin olduğu günler ekrana gelmesi bekleniyor.

Bu durumda Survivor 2023’ün, pazartesi, salı, cuma, cumartesi ve pazar günleri yayınlanacağı düşünülüyor. Yayın günlerinde herhangi bir değişiklik olduğu takdirde haberimizde yer alacaktır.

Survivor yeni sezon ne zaman başlıyor? Survivor 2023 hangi günler ve saat kaçta yayınlanacak? #2

Survivor 2023 yarışmacıları

Gönüllüler

Aziz, Gizem Avcı, Aleyna, Asena, Osman Can, Özgür, Tunga

Fenomenler

Alper Rende, Buse Plan, Halil İbrahim Göker, Elanur, Chaby Han, Kürşat Juan

Ünlüler

Seçkin Piriler, Wilson, Zeynep Alkan, Aysu Keskin, Cansu Tuman, Yusuf Güney, Barış Telli, Murat Eken


#Survivor #yeni #sezon #zaman #başlıyor #Survivor #hangi #günler #saat #kaçta #yayınlanacak
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/medya/survivor-yeni-sezon-ne-zaman-basliyor-survivor-2023-hangi-gunler-ve-saat-kacta-yayinlanacak

Yorum yapın