“Somer’i de aileni de kaybedeceksin!”


Kanal D’nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş’in son bölümü ekranlara damga vurmuştu. İzleyiciler tarafından merakla beklenen yeni bölümün ikinci fragmanı yayınlandı.

Üç Kız Kardeş 35. bölüm 2. fragmanı: 'Somer'i de aileni de kaybedeceksin!'

Süreç Film imzalı, ilk bölümü 22 Şubat 2022 tarihinde yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisi her salı akşamı Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor. Yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu sevilen dizinin senaryosunu Nilüfer Özçelik ve Sevgi Yılmaz kaleme alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Nazlı Senem Ünal gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Dizinin son bölümünde Rüçhan, Özer ile Sevilay arasındaki ilişkiyi öğrendi. Ardından Türkan’a Sevilay ile ortaklığını bitirmesini söyledi.

Türkan ise Rüçhan’a tepki göstererek ortaklığını bitirmeyeceğini belirtti. Üç Kız Kardeşler dizisinden yeni bölüm ikinci fragmanı geldi.

Dizinin son bölümünde Türkan ile Mustafa’nın konuşmasını duyan Somer, Mustafa’yla kavga etti. Türkan ise Mustafa konusunda Somer ile ters düştü.

Somer ile Mustafa arasındaki gerginlik devam ederken, Rüçhan, Türkan’a Sevilay’la ortaklığını bitirmesi gerektiğini söyledi. Rüçhan ve Türkan karşı karşıya geldi.

Yeni bölümde neler olacak?

Üç Kız Kardeş dizisinin yeni bölümünde Rüçhan adeta herkese karşı savaş açacak. Rüçhan’ın bu gazabından Türkan da nasibini alacak. Somer ise Türkan’ın yanında olacak. Diğer yandan Mustafa kendisini Derya’ya affettirmek için elinden geleni yapacak. İşte yeni bölüm ikinci fragmanı…

Üç Kız Kardeş 35. bölüm 2. fragmanı İZLE

Üç Kız Kardeş 35. bölüm 2. fragmanı: 'Somer i de aileni de kaybedeceksin!' #1


#Someri #aileni #kaybedeceksin
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/medya/uc-kiz-kardes-35-bolum-2-fragmani-someri-de-aileni-de-kaybedeceksin

Yorum yapın