Şişli’de karakola çiğ köfte içinde uyuşturucu sokma girişimi


Şişli’de gözaltına alınan şahsın arkadaşları, bağımlı olan şahsa çiğ köfte dürüm içerisinde uyuşturucu hap ulaştırmak istedi.

Şişli'de karakola çiğ köfte içinde uyuşturucu sokma girişimi

Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü Feriköy Polis Merkezi Amirliği ekipleri, bir suçtan aranan şahsı gözaltına aldı.

Şahıs, ertesi gün adliyeye sevk edilmek üzere nezarethaneye konuldu. Şahsın gözaltında olduğunu öğrenen arkadaşları A.S. ve Y.B., ona yemek getirdiklerini söyledi.

Israrcı oldular

Gözaltındaki şahıslara kumanya verildiğini ve dışarıdan yiyecek ile içecek kabul edilmediğinin söylenilmesine rağmen şahıslar, getirdikleri yiyeceğin gözaltındaki arkadaşlarına teslim edilmesinde ısrar etti.

Şişli de karakola çiğ köfte içinde uyuşturucu sokma girişimi #1

Arama yapıldı

Bu ısrar sebebiyle şahısların hal ve hareketlerinden şüphelenen polis, üst aramalarını yaptı. Şahısların tedirgin olduklarının görülmesi üzerine getirdikleri çiğ köfte dürüm, polis ekipleri tarafından kontrol edildi.

Dürümün içinden uyuşturucu çıktı VİDEO

Çiğ köftenin içinden hap çıktı

İHA’nın haberine göre; yapılan incelemede çiğ köfte içerisinde sarılı vaziyette ve şeffaf poşet içerisinde 2 adet kırmızı beyaz renkte uyuşturucu madde ele geçirildi. Hapların sorulması üzerine ise Y.B. isimli şahıs, dürümü Feriköy bölgesinde bir çiğ köfteciden aldıklarını ve aldıktan sonra içerisine hapı kendilerinin koyduğunu söyledi.

Şişli de karakola çiğ köfte içinde uyuşturucu sokma girişimi #2

Serbest kaldılar

Bu şekilde çiğ köfteyi alıp A.S. ile birlikte emniyette gözaltında bulunan arkadaşlarına bağımlı olduğu için getirdiklerini itiraf etmeleri üzerine iki şahıs gözaltına alındı.

Hastanede sağlık kontrolünden geçirilen şahıslar, emniyette “uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapmak ve sağlamak” suçundan adli işlemleri yapılması sonrasında adliyeye sevk edildi.

Savcılık makamına getirilen iki şahıs, ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

Şişli de karakola çiğ köfte içinde uyuşturucu sokma girişimi #3


#Şişlide #karakola #çiğ #köfte #içinde #uyuşturucu #sokma #girişimi
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/3-sayfa/sislide-karakola-cig-kofte-icinde-uyusturucu-sokma-girisimi

Yorum yapın