Şenol Güneş’ten Wout Weghorst’a sitem


Hollandalı oyuncu Wout Weghorst’un son idmana katılmaması, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’i sinirlendirdi.

Beşiktaş’tan ayrılan Wout Weghorst’un önceki gün idmana çıkmaması, teknik direktör Şenol Güneş’i sinirlendirdi.

Fanatik’in haberine göre; Manchester United Teknik Direktörü Erik ten Hag, Weghorst’un acilen gelip takıma katılmasını istedi.

Hollandalı hoca vatandaşı ile tekrar görüşme yapıp, hafta sonundaki Manchester derbisinde kendisini kadroda görmek istediğini söyledi.

Salı günü bu yönde telefon görüşmesi yapan Weghorst, sakatlığı olduğunu belirtip, idmana çıkmadı. Duruma çok sinirlenen Şenol Güneş, “Maç sonu bir şeyi yoktu. Sonrasında izin yapıldı. Gece evde mi sakatlanmış.” diyerek sert çıkış yaptı.

Şenol Güneş ten Wout Weghorst a sitem #1

“Kariyerim için büyük fırsat”

Sonrasında sabah tesislere gelen Hollandalı, Ceyhun Kazancı, ardından Güneş ile yüz yüze görüştü. Güneş’e, “Kariyerim için büyük bir fırsat. Ben United ile anlaştım. Yarın sabah sağlık kontrolüm var. Sizlerle vedalaşmak istiyorum. Sizlere başarılar diliyorum. Benim yerimde kim olsa aynı kararı alır. Ayrıca ailem de yeniden İngiltere’ye döndü.” dedi.

Weghorst’a sitem

Oyuncunun sözlerine karşılık veren Güneş, “Sen kararını vermişsin. Bundan sonrası yönetim ve diğer kulüpler arasındaki konu. Benim takıldığım, keşke bu konuşmayı Dünya Kupası sonrası döndüğünde yapsaydın. Umarım gittiğin yerde başarılı olursun. Beşiktaş’a katkıların için teşekkür ederiz.” diyerek futbolcuyu uğurladı.

Şenol Güneş ten Wout Weghorst a sitem #2


#Şenol #Güneşten #Wout #Weghorsta #sitem
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/kralspor/futbol/senol-gunesten-wout-weghorsta-sitem

Yorum yapın