Şampiyonlar Ligi benim en büyük hayalim


Antalyaspor’un çalıştırıcısı Nuri Şahin, futbolculuk döneminde kazanamadığı Şampiyonlar Ligi’ni teknik adam olarak kazanmanın en büyük hayali olduğunu söyledi.

Süper Lig’de topladığı 17 puanla küme düşme hattının bir basamak üzerinde yer alan Antalyaspor’da Kulübün Futbol Sorumlusu Nuri Şahin, bir etkinlikte konuştu.

Nuri Şahin burada futbola başlama serüvenini ve gelecekteki hayallerinden bahsetti.

“Beni ilk futbola yazdıran dedem”

Dedesinin kendine ilham olduğunu belirten Şahin, “Abimi idmandan almaya gittiğimizde dedemle paslaşırken futbol hikayem başladı. Beni ilk futbola yazdıran dedem. 2000’de dedem kanserden vefat etti. Dedem, babama ‘bu çocuk ne istiyorsa yapılacak. Vasiyetim, okuyacaksa okusun, futbolcu olacaksa olsun’ dedi. 2 ay sonra Dortmund’da futbola başladım. Hayatımdaki çok şeyi ‘dedem ne yapardı, ne isterdi’ diye düşündüm.” dedi.

Antalyaspor’da stadın taraftarla dolması hayaline ulaştığını aktaran Şahin, Antalyaspor ile Şampiyonlar Ligi oynamayı hayal ettiğini kaydetti.

Nuri Şahin: Şampiyonlar Ligi benim en büyük hayalim #1

“Teknik direktör olarak Şampiyonlar Ligi’ni kazanmak hayalim”

En büyük hayalinin Şampiyonlar Ligi olduğunu söyleyen Nuri Şahin, “Kariyerimde sakatlığım çok oldu. En büyük hayalim, Real Madrid’e transfer oldum. İlk idmanımda sakatlandım. Şampiyonlar Ligi benim en büyük hayalim.

Hala gerçekleştiremedim. Şampiyonlar Ligi için Nuri Şahin, teknik direktör olarak elinden gelen her şeyi yapmak zorunda. Çünkü o benim hayalim. Teknik direktör olarak Şampiyonlar Ligi’ni kazanmak hayalim.” ifadelerini kullandı.

Nuri Şahin: Şampiyonlar Ligi benim en büyük hayalim #2


#Şampiyonlar #Ligi #benim #büyük #hayalim
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/kralspor/futbol/nuri-sahin-sampiyonlar-ligi-benim-en-buyuk-hayalim

Yorum yapın