Müge Anlı, Sinan Sardoğan’ın fantezilerini anlattı


12 yaşındaki erkek çocuğa cinsel istismarda bulunmaktan cezaevine gönderilen Sinan’ın fantezilerini anlatan Müge Anlı, “Midem kaldırmıyor, migrenim” tuttu dedi.

Müge Anlı, Sinan Sardoğan'ın fantezilerini anlattı

Tüm Türkiye, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına damga vuran Sinan Sardoğan olayını konuşuyor.

Arife Gökçe isimli kadının kaybından sorumlu tutulan Sinan Sardoğan, 12 yaşındaki erkek çocuğuna tecavüz etmekten dolayı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Müge Anlı, Arife Gökçe’nin kaybını incellemeye devam ederken, Sinan’ın yayınlanmayan ses ve görüntü kaydı olduğunu açıkladı.

“Dinlemeye içim el vermiyor, midem kaldırmıyor”

Müge Anlı, “Elimde ekip arkadaşlarımızla yaptığı bir dolu ses ve görüntü kaydı var. Cinsel anlamda çok tehlikeli biri, cinsel suçlar açısından son derece tehlikeli. Dinlemeye içim el vermiyor, midem kaldırmıyor.

Bizim ekipten kız arkadaşlarımıza farklı erkek arkadaşlarımıza farklı konuşuyor. Fantezilerinin sınırı yok, böyle insandan korkarım. Fazla azmamak lazım. O adam kafaya taktı mı cinsel anlamda bir şeyi, önünde kimse duramaz. Her şeyi yapar.

Müge Anlı, Sinan Sardoğan’ın fantezilerini anlattı ViDEO

“Migrenim tuttu, kendimde değildim”

Sinan’ın anlattıklarını bizim ekip arkadaşlarımız anlatmaya utanır. Onun konuşmaları insanın sınırlarını zorlayan bir şey. Siz duyamadınız sevgili izleyiciler. Çıldırtıyor insanı. Migrenim tuttu, kendimde değildim. Dün de iyi değildim. Tufan’ın dediği gibi biz onu kendi insan mantığımız ile düşünüyoruz her şeyi yapar. Arife Gökçe’yi, Sinan kaçırdıysa kimsenin yardımına ihtiyacı yok.” şeklinde konuştu.

Cinsel istismarı yalanladı

Sinan Sardoğan’ın mahkemedeki ifadesi de yayınlandı. Sapık Sinan, erkek çocuğuna tacizde bulunmadığını, suçlamaları kabul etmediğini belirtti.

Müge Anlı, Sinan Sardoğan ın fantezilerini anlattı #1


#Müge #Anlı #Sinan #Sardoğanın #fantezilerini #anlattı
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/medya/muge-anli-sinan-sardoganin-fantezilerini-anlatti

Yorum yapın