Marcao’dan Zenit’in teklifine retRus ekibi Zenit, Galatasaray’ın savunma oyuncusu Marcao için teklifi 15 milyon euroya çıkardı ancak Brezilyalı yıldız kabul etmedi.

Yeni sezonda farklı bir kadro kurmak isteyen Galatasaray, elindeki iyi oyuncuları yüksek miktarlara satıp kâr elde etmek istiyor. Onlardan biri de stoperin vazgeçilmez ismi Marcao…

Avrupa kulüplerinden gelen teklifleri değerlendirmek istediğini bildirerek ayrılık ateşini yakan Marcao için Galatasaray’a en yüksek teklifi yapan kulüp Zenit oldu.

Marcao dan Zenit in teklifine ret #1

“Savaş var Rusya’ya gitmem”

Rus ekibi, yıldız stoper için 15 milyon euro önerdi. İspanyol kulübü Sevilla’nın 12 milyon euroluk teklifini gölgede bırakan bu öneri üzerine Galatasaray yönetimi, pazarlık masasına oturmayı kabul etti.

Ama Brezilyalı, savaşı gerekçe göstererek gitmek istemediğini iletti.

Marcao dan Zenit in teklifine ret #2

Savunma performansı göz doldurdu

Bu sezon Marcao istikrarlı bir performans sergiledi. Brezilyalı defans oyuncusu, sarı-kırmızılılarla Avrupa ve lig maçları olmak üzere toplamda 39 karşılaşmada forma giydi.

Brezilyalı oyuncu, bu maçlarda savunma hamleleriyle alkış aldı. Ayrıca Marcao, takımına 1 gol 1 asistlik bir katkı da sağladı.

Marcao dan Zenit in teklifine ret #3


#Marcaodan #Zenitin #teklifine #ret
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/kralspor/transfer-dosyasi/marcaodan-zenitin-teklifine-ret

Yorum yapın