Kraliçe dizisi konusu nedir, hangi diziden uyarlanıyor? Kraliçe dizisi oyuncuları belli oldu mu?


Yakın süreçte Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Kraliçe dizisinin konusu, oyuncu kadrosu merak ediliyor. Peki Kraliçe dizisi konusu nedir, hangi diziden uyarlanıyor?

Kraliçe dizisi konusu nedir, hangi diziden uyarlanıyor? Kraliçe dizisi oyuncuları belli oldu mu?

İlerleyen süreçte Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Kraliçe dizisinin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Dizinin başrol oyuncuları Burcu Özberk ve Gökhan Alkan oldu. Uyarlama olacak olan dizi, yakın zamanda Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Peki Kraliçe dizisi konusu nedir?

Kraliçe dizisi konusu nedir, uyarlama mı?

Kraliçe dizisinin Queen Sugar ismindeki yabancı yapımdan uyarlanması bekleniyor.

Quuen Sugar dizisinin konusu şöyledir:

Nova, Charley ve Ralph adındaki üç kardeşin hepsi farklı hayatlar yaşamaktadır. Hapisten yeni çıkan Ralph, küçük oğluyla birlikte tekrardan yeni düzen kurmaya çalışmıştır. Nova ise başarılı bir gazetecidir. Charley, ünlü bir basketbolcuyla evlidir ve kardeşlerine nazaran daha iyi bir hayat yaşamaktadır.

Bu üç kardeş, babalarının ölümü üzerine yeniden bir araya gelmek zorunda kalmıştır. Babalarının ölümünden sonra, aile işleri olan şekerkamışı tarlası ise artık ortada kalmıştır. Nova, Charley ve Ralph, babalarından kalan bu tarlayı işletirken önemli bazı mücadeleler vermek zorunda kalacaklardır.

Kraliçe dizisi oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu nedir, hangi diziden uyarlanıyor? Kraliçe dizisi oyuncuları belli oldu mu? #1

Dizinin başrol oyuncuları arasında Gökhan Alkan ve Burcu Özberk’in yer alacağı öğrenildi. Tüm kadro belli olduğunda sayfamızda yer vereceğiz.


#Kraliçe #dizisi #konusu #nedir #hangi #diziden #uyarlanıyor #Kraliçe #dizisi #oyuncuları #belli #oldu
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/medya/kralice-dizisi-konusu-nedir-hangi-diziden-uyarlaniyor-kralice-dizisi-oyunculari-belli-oldu-mu

Yorum yapın