Kısmetse Olur Aşkın Gücü kim elendi? 12 Ocak 2023 Kısmetse Olur elenen isim ve yeni yarışmacı


Kısmetse Olur Aşkın Gücü’nde dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Kısmetse Olur izleyicileri kimin veda ettiğini ve yeni yarışmacıyı merak ediyor.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü kim elendi? 12 Ocak 2023 Kısmetse Olur elenen isim ve yeni yarışmacı

İlk bölümü 2015 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur programı, yepyeni sezonuyla Youtube’da izleyicisiyle buluşuyor.

5 yıl aradan sonra 12 Aralık Pazartesi günü Kısmetse Olur Aşkın Gücü adıyla ilk bölümü yayınlandı. Yayınlandığı andan itibaren büyük bir ilgi gören programın sunuculuğunu Öykü Serter üstleniyor.

Haftanın 6 günü yayınlanan Kısmetse Olur Aşkın Gücü’nde 9 gelin adayı ve 9 damat adayı aynı evin içerisinde toplamda 5 saat vakit geçiriyor.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü programında dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Potaya giren isimler izleyicileri şaşırttı. Peki yarışmaya kim veda etti? İşte elenen isim ve yeni yarışmacı…

Kısmetse Olur Aşkın Gücü kim elendi? 12 Ocak 2023 Kısmetse Olur elenen isim ve yeni yarışmacı #1

Kısmetse Olur Aşkın Gücü kim elendi?

Kısmetse Olur Aşkın Gücü’nün dün akşam yayınlanan gala gecesinde damat adaylarından Serdar, gelin adaylarından ise Eslem potaya girdi.

Yaren, 15.000 TL’lik ödülü kazarak evini korudu. Eve veda edecek isim ise Serdar olacaktı. Yarışmada bir ilk yaşanarak yarışmaya kimse veda etmedi.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü kim elendi? 12 Ocak 2023 Kısmetse Olur elenen isim ve yeni yarışmacı #2


#Kısmetse #Olur #Aşkın #Gücü #kim #elendi #Ocak #Kısmetse #Olur #elenen #isim #yeni #yarışmacı
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/medya/kismetse-olur-askin-gucu-kim-elendi-12-ocak-2023-kismetse-olur-elenen-isim-ve-yeni-yarismaci

Yorum yapın