Hande Erçel’in kardeşi Gamze Erçel siyah dekolteli elbisesiyle nefes kesti! ‘Hande çatlayacak’Hande Erçel’in kardeşi Gamze Erçel, sosyal medya üzerinden verdiği pozlarıyla konuşulmaya devam ediyor. Kardeşini sollayn Gamze Erçel, siyah elbisesiyle ayna karşısında poz verdi.

Hande Erçel'in kardeşi Gamze Erçel siyah dekolteli elbisesiyle nefes kesti! 'Hande çatlayacak'

1992 yılında Balıkesir’de dünyaya gelen Gamze Erçel, 18 Mart Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü’nden mezun oldu.

Bir dönem eğitim aldığı alanda çalışan Gamze Erçel, 2012 yılında Miss Face of Cinema adlı bir organizasyona katıldı ve burada “Sinema Güzeli” seçildi.

Hayat Ağacı ve Çılgın Dersane Üniversite gibi projelerde yer alan Erçel, kardeşi Hande’nin aksine oyunculuk alanında ilerlemeyi tercih etmedi.

Annesi Aylin Erçel’in kanserden kaybeden ve 2019 yılında Caner Yıldırım ile evlenen Gamze, kızı Mavi sayesinde sosyal medya üzerinden popülaritesini artırdı.

Aylin Mavi’nin fotoğraf ve videolarını paylaşan Gamze Erçel, son olarak siyah elbisesiyle poz verdi.

Sosyal medyanın aktif ismi olan Gamze Erçel, ailesiyle verdiği pozlarla takipçilerinden tam not aldı.

Gamze ayna karşısında

Siyah elbisesi ve fiziğiyle gündeme gelen Gamze Erçel, kardeşi Hande Erçel’i solladı. Güzelliğini gözler önüne seren Hande Erçel’in “Gökyüzüm” diye sevdiği ablası, eşi ve kızını pozuna dahil etmeyi ihmal etmedi.

Davet öncesi paylaştığı pozda bir hayli zayıf olduğu görülen Gamze Erçel’e övgü dolu yorumlar geldi.

Hande Erçel in kardeşi Gamze Erçel siyah dekolteli elbisesiyle nefes kesti!  Hande çatlayacak  #1

Eşi Caner Yıldırım ve kızıyla olan karesini paylaşan Gamze Erçel, “Maşallah” , “Allah bozmasın” , “Bu ne güzellik” tarzındaki yorumları kaptı.

Bunun dışında da kartdeşi Hande Erçel ile paylaşılan pozlarıyla gündem olan Gamze Erçel, sosyal medya alanında ilerlemeye devam ediyor.

 

Hande Erçel in kardeşi Gamze Erçel siyah dekolteli elbisesiyle nefes kesti!  Hande çatlayacak  #2

Hande Erçel in kardeşi Gamze Erçel siyah dekolteli elbisesiyle nefes kesti!  Hande çatlayacak  #3

Hande Erçel in kardeşi Gamze Erçel siyah dekolteli elbisesiyle nefes kesti!  Hande çatlayacak  #4


#Hande #Erçelin #kardeşi #Gamze #Erçel #siyah #dekolteli #elbisesiyle #nefes #kesti #Hande #çatlayacak
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/medya/hande-ercelin-kardesi-gamze-ercel-siyah-dekolteli-elbisesiyle-nefes-kesti-el-kalcaya-gitmis

Yorum yapın