Handan, Selim ve Kumru ilişkisinde ortalık karışacak!


FOX TV’nin fenomen dizisi Yasak Elma’da yeni oyuncunun gelmesiyle heyecan arttı. Handan, Selim ve Kumru arasında neler olacak? Handan gerçekleri öğrenecek mi? İşte yeni bölüm fragmanı…

Yasak Elma 162. bölüm 2. fragmanı: Handan, Selim ve Kumru ilişkisinde ortalık karışacak!

İlk bölümü 19 Mart 2018 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Ece Erdek Koçoğlu’nun, senaristliğini Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün yaptığı Yasak Elma’nın 6. sezonu devam ediyor.

FOX TV’de yayınlanan fenomen dizisinin oyuncu kadrosunda ise Eda Ece, Şevval Sam, Murat Aygen, Biran Damla Yılmaz gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Bu sezon final yapacağı bilinen Yasak Elma’nın yeni bölümü yine izleyicileri entrikaya ve eğlenceye doyuracak.

Dizinin son bölümünde Handan, Selim’in hayatındaki kadını bulmak için elinden geleni yapıyordu. Selim ile Zeynep arasında bir şeyler olduğunu düşünüyordu.

Diğer yandan Doğan, kızının sevgilisi olduğu için Selim’i araştırmaya başladı. Sonunda ise Handan ve Selim arasında yasak aşk olduğunu öğrendi.

Yeni bölümde neler olacak?

Yasak Elma’nın yeni bölümünde Doğan, Handan’ı uzaklaştırmak için yurt dışındaki şirketinin başına geçmesini teklif edecek. Handan gitmeden önce Selim ile vedalaşacak.

Ancak Selim’in hayatındaki kadının kim olduğunu öğrenmekten vazgeçmeyecek. Fragmanın son sahnesinde ise Selim ile Kumru’nun yakınlaşmasını görecek. İşte yeni bölüm fragmanı…

Yasak Elma 162. bölüm 2. fragmanı İZLE

Yasak Elma 162. bölüm 2. fragmanı: Handan, Selim ve Kumru ilişkisinde ortalık karışacak! #1


#Handan #Selim #Kumru #ilişkisinde #ortalık #karışacak
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/medya/yasak-elma-162-bolum-2-fragmani-handan-selim-ve-kumru-iliskisinde-ortalik-karisacak

Yorum yapın