Güray’a Galatasaray’dan bir teklif var


Antalyaspor Kulübü Başkanı Aziz Çetin, adı son günlerde Galatasaray ile anılan Haji Wright ve Güray Vural’ın geleceği hakkında konuştu.

Süper Lig’de topladığı 17 puanla küme düşme hattının bir basamak üzerinde yer alan Antalyaspor’da başkan Aziz Çetin, transfer çalışmalarına dair açıklamalarda bulundu.

DHA’ya konuşan Çetin, takımın ABD’li forvet oyuncusu Haji Wright’a çok sayıda takımdan teklif geldiğini, tecrübeli sol bek oyuncusu Güray Vural’a Galatasaray’ın ilgisi olduğunu, eski oyuncuları Doğukan Sinik’in ise bu akşam Antalya’da olacağını söyledi.

“Haji Wright’a birden fazla teklif var”

Wright’a çok sayıda teklif geldiğini belirten Çetin, “Haji Wright’a birden fazla teklif var. Herkes teklif veriyor ancak henüz kimseyle yüzyüze görüşmedik. Yüzyüze görüştükten sonra kesin kararımızı vereceğiz. Şu ana kadar yapılan teklifler arasında para ve takas gibi durumlar söz konusu oldu.” dedi.

Antalyaspor Başkanı: Güray a Galatasaray dan bir teklif var #1

“Güray’a Galatasaray’dan bir teklif var”

Galatasaray’ın Güray’a teklif yaptığını söyleyen başkan, “Güray’a Galatasaray’dan bir teklif var. İlginin olduğunu biliyoruz ancak Güray Vural’ın takımdan gideceğini düşünmüyoruz.” ifadelerinde bulundu.

Antalyaspor Başkanı: Güray a Galatasaray dan bir teklif var #2

“Doğukan Sinik ile anlaştık”

Eski oyuncuları Doğukan ile anlaştıklarını söyleyen Aziz Çetin, “Doğukan Sinik ile anlaştık. Bu gece Antalya’da olacak. Zaten bizim evladımız. İmza aşamasındayız.” sözlerini sarf etti.

Antalyaspor Başkanı: Güray a Galatasaray dan bir teklif var #3

“Seferovic ile görüşmedik”

Antalyaspor başkanı Aziz Çetin, Galatasaray’ın İsviçreli santrforu Haris Seferovic ile ne kulübü Benfica ne de Galatasaray ile herhangi bir görüşme yapmadıklarını belirtti.

Antalyaspor Başkanı: Güray a Galatasaray dan bir teklif var #4


#Güraya #Galatasaraydan #bir #teklif #var
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/kralspor/futbol/antalyaspor-baskani-guraya-galatasaraydan-bir-teklif-var

Yorum yapın