Gönül Dağı 82. bölüm 2. fragmanı: Halime, Taner’i zorla evlendiriyor!


TRT1 ekranlarında reyting rekorları kıran Gönül Dağı dizisinden yeni fragman geldi. Taner ve Selma Öğretmen’in aşkı ne olacak? Halime Taner’i kiminle evlendiriyor? İşte yeni bölümde yaşanacaklar…

Gönül Dağı 82. bölüm 2. fragmanı: Halime, Taner'i zorla evlendiriyor!

Berk Atan, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu’nun başrollerini üstlendiği Gönül Dağı, yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.

Bozkırın ortasında yer alan şirin bir kasabada yaşayan sıcakkanlı ve sevecen Anadolu insanının öyküsünü anlatan dizinin yeni fragmanı da ilgi çekmeyi başardı.

TRT1 ekranlarında yayınlanan, her bölümüyle izleyiciyi ekrana kilitleyen Gönül Dağı dizisinin son bölümünde Hlaime’nin evlenme baskısından bunalan Taner, oğlu Ali’yi de alıp evden ayrıldı.

Diğer yandan Ramazan’ın işlerinin yolunda gitmemesi Asuman’ı telaşlandırdı. Dizinin yeni bölüm ikinci fragmanı yayınlandı.

Yeni bölümde neler olacak?

Halime, Taner’in zorla başka biriyle evlenmesini istiyor. Taner, Dilek’in mezarının başına giderek Dilek’ten izin almak istiyor.

Diğer yandan evleneceği kişi ile tanışan Taner, ona Dilek’i sevdiğini ve hep onu seveceğini söylüyor. Peki Taner kiminle evlendirilecek?

Gönül Dağı 82. bölüm 2. fragmanı İZLE

Gönül Dağı 82. bölüm 2. fragmanı: Halime, Taner i zorla evlendiriyor! #1


#Gönül #Dağı #bölüm #fragmanı #Halime #Taneri #zorla #evlendiriyor
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/medya/gonul-dagi-82-bolum-2-fragmani-halime-taneri-zorla-evlendiriyor

Yorum yapın