Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizi konusu nedir, oyuncuları kimler?


Show TV ekranlarının yeni dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi, yayın hayatına başlıyor. Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu ise izleyicilerin gündeminde. İşte Gelsin Hayat Bildiği Gibi konusu ve oyuncuları.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizi konusu nedir, oyuncuları kimler?

Show TV ekranlarının BKM yapımı yeni yaz dizi, ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ 21 Temmuz akşamı başlıyor.

Yönetmenliğini Altan Dönmez’in üstlendiği, proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait olan ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, konusu ve kadrosundaki isimlerde şimdiden dikkatleri çekti.

Dizinin oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk gibi usta oyuncularla birlikte birçok ünlü isim yer alıyor.

Peki Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizi konusu nedir? Oyuncuları kimler? İşte merak edilenler…

Gelsin Hayat Bildiği Gibi konusu

Derya, yıllar önce zorunlu hizmetini bir askeri hastanede yaparken tanıştığı Sadi Payaslı ile büyük aşk yaşarken, Payaslı’nın bir veda mektubu bırakarak sırra kadem basmasıyla büyük hayal kırıklığı yaşamış bir kadın. Sadi Payaslı ile yeniden yollarının kesişmesi ise yıllardır gizlenen sırların ortaya dökülmesine neden olacak! Sadi Payaslı ise asla unutamadığı sevgilisi Derya’yla karşılaşınca hayatı iyice kördüğüme dönecek.

Kirli geçmişini ardında bırakıp polisle yaptığı işbirliği sonucunda coğrafya öğretmeni olarak yeni bir hayata başlayan Sadi Payaslı ve atandığı Karabayır Lisesi’nde tanıştığı, yolu ıslahevinden geçmiş ve kendilerine verilen ikinci şansı kullanmak isteyen beş gencin çarpıcı hikayesini anlatacak dizi için geri sayım sürüyor.

Oyuncu kadrosu

 


#Gelsin #Hayat #Bildiği #Gibi #dizi #konusu #nedir #oyuncuları #kimler
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/medya/gelsin-hayat-bildigi-gibi-dizi-konusu-nedir-oyunculari-kimler

Yorum yapın