Edirne’de çocuk parkı yakıldı


Edirne Uzunköprü’de parkta bulunan çocuk oyun grupları, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce ateşe verildi.

Edirne'de çocuk parkı yakıldı

Saat 22.30 sıralarında Edirne’nin Uzunköprü ilçesi Muradiye Mahallesi Sümbül Sokak’ta bulunan çocuk parkında meydana gelen olayda oyun grupları, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından ateşe verildi.

Yangını görenler, durumu itfaiyeye bildirdi. İhbar üzerine gelen itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülen yangında parktaki oyun grupları, kullanılamaz hale geldi.

DHA’nın haberine göre polis ekipleri, yangını çıkaran kişi ya da kişilerin kimliklerinin belirlenip, yakalanması için çalışma başlattı.

“Yasal süreci başlattığımızı bildiriyoruz”

Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda olayı kınayarak, “Yazık değil mi? Biz şehrimizi güzelleştirmeye, modernleştirmeye çalışırken, evlatlarımızın mutluluğunu önceliğimiz olarak belirleyip parklar inşa ederken, kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından Muradiye Mahallesi Sümbül Sokak’ta bulunan çocuk oyun grubumuz ateşe verildi. Bu haince davranışı kınıyor, suçluların gereken cezayı alması için yasal süreci başlattığımızı bildiriyoruz” ifadelerini kullandı.

Edirne de çocuk parkı yakıldı #1

Edirne de çocuk parkı yakıldı #2

Edirne de çocuk parkı yakıldı #3

Edirne de çocuk parkı yakıldı #4

Edirne de çocuk parkı yakıldı #5

Edirne de çocuk parkı yakıldı #6

Edirne de çocuk parkı yakıldı #7

Edirne de çocuk parkı yakıldı #8


#Edirnede #çocuk #parkı #yakıldı
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/ic-haber/edirnede-cocuk-parki-yakildi

Yorum yapın