Cengiz Ünder: Takımdaki rekabet beni endişelendirmiyor


Marsilya’da oynayan milli oyuncu Cengiz Ünder, “Kaliteli oyuncularla oynamayı seviyorum. Yeni transferlerin gelmesinden endişelenmiyorum.” dedi.

Cengiz Ünder: Takımdaki rekabet beni endişelendirmiyor

Fransa Ligue 1’in 19. haftasında Marsilya sahasında Lorient ile karşı karşıya gelecek. Mücadele öncesi düzenlenen basın toplantısında Marsilya’da forma giyen milli futbolcu Cengiz Ünder açıklamalarda bulundu.

“Takımdaki ilk günlerim zordu”

Marsilya’da ilk dönemlerinde zorlandığını söyleyen  Cengiz Ünder, “Takımdaki ilk günlerim zordu. Benden istenen şeye uyum sağlamak zorunda kaldım. Fiziksel olarak zorlandım. Artık antrenörümüzün benden ne beklediğini biliyorum. Şu anki performansımdan memnunum.” dedi.

Cengiz Ünder: Takımdaki rekabet beni endişelendirmiyor #1

“Burada olmaktan çok mutluyum”

Marsilya’da olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Cengiz, “Geçtiğimiz yıl burada oynamaktan gurur duyduğumu sık sık dile getirdim. Kendimi ailemde gibi hissediyorum ve mümkün olduğu kadar burada kalmak istiyorum. Takım arkadaşlarım kardeşlerim gibi. Burada olmaktan çok mutluyum.” sözlerini sarf etti.

Cengiz Ünder: Takımdaki rekabet beni endişelendirmiyor #2

“Yeni transferlerin gelmesinden endişelenmiyorum”

Yeni transferlerden dolayı endişelenmediğini söyleyen Cengiz Ünder, “Takımdaki rekabet beni endişelendirmiyor. Roma’da da çok iyi oyuncular vardı. Kaliteli oyuncularla oynamayı seviyorum. Yeni transferlerin gelmesinden endişelenmiyorum.” ifadelerinde bulundu.

Cengiz Ünder: Takımdaki rekabet beni endişelendirmiyor #3

24 maçta oynadı

25 yaşındaki Cengiz Ünder, bu sezon 24 resmi maça çıkarken 1 gol ve 2 asist ile oynadı.


#Cengiz #Ünder #Takımdaki #rekabet #beni #endişelendirmiyor
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/kralspor/dunyadan-futbol/cengiz-under-takimdaki-rekabet-beni-endiselendirmiyor

Yorum yapın