Camdaki Kız Hayri’nin eşi Türkan kimdir? Hivda Zizan Alp hayatı ve oynadığı diziler…


Camdaki Kız dizisinde Hayri’nin eşi olan Türkan ortaya çıkıyor. Dizide Türkan karakterini Hivda Zizan Alp canlandıracak. Peki Hivda Zizan Alp kimdir? Hangi dizi ve filmlerde oynadı?

Camdaki Kız Hayri'nin eşi Türkan kimdir? Hivda Zizan Alp hayatı ve oynadığı diziler...

Kanal D ekranlarında reyting rekorları kıran, Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisinde dengeler git gide değişiyor.

Gerçek bir aşk hikayesini konu alan fenomen dizide Burcu Biricik’in canlandırdığı Nalan, ilk kez birine aşık olmuş, ilgi duymuştu. Bu isim Cihangir Ceyhan’ın hayat verdiği Hayri oldu. İkili bir türlü aşklarını doya doya yaşayamadı.

Hayri ile yaşadıklarından sonra Sedat’a geri dönen Nalan’ı zorlu günler bekliyor. Hayri’nin kimsenin bilmediği eşi Türkan dengeleri değiştirmeye geliyor.

Feride ve Cana karakterlerini canlandıran Nur Sürer ve Hande Ateizi’nin diziden ayrılması sonucunda yeni oyuncular dahil oluyor. Türkan karakterine hayat veren Hivda Zizan Alp önümüzdeki bölümlerde yer alacak.

Dizi severler, Hayri’nin köydeki eşi Türkan’ı canlandıran ünlü oyuncu Hivda Zizan Alp’in hayatını ve oynadığı dizi-fimleri merak ediyor.

Camdaki Kız Hayri nin eşi Türkan kimdir? Hivda Zizan Alp hayatı ve oynadığı diziler... #1

Hivda Zizan Alp kimdir?

Camdaki Kız dizisinde Türkan olarak karşımıza çıkacak olan Hivda Zizan Alp, 1993 yılında doğdu. 2014 yılında Yeşil Deniz dizisi ile kariyerini başlatan güzel oyuncu, adını Fi dizisiyle duyurdu.

Fi dizisinde Ada karakterini canlandıran Hivda Zizan Alp, son olarak Sefirin Kızı dizisiyle izleyici karşısına çıkmıştı. Uzun bir aradan sonra Camdaki Kız dizisinde Türkan karakterini canlandıracak.

Camdaki Kız Hayri nin eşi Türkan kimdir? Hivda Zizan Alp hayatı ve oynadığı diziler... #2

Camdaki Kız Hayri nin eşi Türkan kimdir? Hivda Zizan Alp hayatı ve oynadığı diziler... #3


#Camdaki #Kız #Hayrinin #eşi #Türkan #kimdir #Hivda #Zizan #Alp #hayatı #oynadığı #diziler
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/medya/camdaki-kiz-hayrinin-esi-turkan-kimdir-hivda-zizan-alp-hayati-ve-oynadigi-diziler

Yorum yapın