Burçin Terzioğlu’nun nefes kesen sırt dekoltesi Instagram’ı coşturdu: “İşte kadın! Tablo gibi”


Poyraz Karayel dizisi ile televizyona damga vuran başarılı oyuncu Burçin Terzioğlu, güzelliğini sosyal medya üzerinden paylaştığı karelerle göstermeye devam ediyor.

Burçin Terzioğlu'nun nefes kesen sırt dekoltesi Instagram'ı coşturdu: 'İşte kadın! Tablo gibi'

9 Mart 1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Burçin Terzioğlu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde (MSM) Aktör Stüdyo – Özel Sahne Diksiyon eğitimi aldı.

Kadın İsterse dizisinde yer alan ve Demet karakteri ile parlamaya başlayan Terzioğlu, Fırtına’daki partneri Murat Yıldırım ile evlendi.

Murat Yıldırım ile olan evliliğini 2014 yılında sonlandıran Terzioğlu, 2015’ten 2017’ye kadar Poyraz Karayel dizisinde Ayşegül Çilingir karakterine hayat verdi.

Bu karakter sayesinde yıldızı parlayan ve akıllara kazınan oyuncu, rol arkadaşı İlker Kaleli’ye gönlünü kaptırdı.

İlker Kaleli ile uzun süren ilişkisini sonlandırdıklarını açıklayan Terzioğlu, son olarak Yalancı dizisi ile ekranda boy gösterdi.

Geçtiğimiz günlerde değiştirdiği tarzı ile sosyal medyada paylaşım yapan bir kez daha gündeme gelen oyuncu, güzelliğiyle de hayranlarını büyülüyor.

Burçin Terzioğlu doğallığı

Burçin Terzioğlu, şu sıralar herhangi bir projede yer almıyor ancak son olarak Saliha Bademci ile Yalancı’da yer aldı. Show TV ekranlarında yayınlanan dizide Terzioğlu, güzelliği ve performansıyla göz doldurdu.

İlk başlarda sevilen ancak reytinge kurban giden dizisi sonrası hayal kırıklığına uğrayan Burçin, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla gündeme oturuyor.

Son olarak değiştirdiği imajı ile paylaşım yapan Burçin Terzioğlu’nun derin sırt dekoltesi verdiği elbisesiyle çektirdiği karesi olay oldu.

Burçin Terzioğlu nun nefes kesen sırt dekoltesi Instagram ı coşturdu: 'İşte kadın! Tablo gibi' #1

Burçin Terzioğlu’na sosyal medyada yorum ve beğeni yağdı. Hayranları bu güzellikten mahrum kalmamak adına, Burçin Terzioğlu’nun uzun soluklu bir dizi ile ekranlara geri dönmesini istiyor.

Burçin Terzioğlu nun nefes kesen sırt dekoltesi Instagram ı coşturdu: 'İşte kadın! Tablo gibi' #2

Burçin Terzioğlu nun nefes kesen sırt dekoltesi Instagram ı coşturdu: 'İşte kadın! Tablo gibi' #3


#Burçin #Terzioğlunun #nefes #kesen #sırt #dekoltesi #Instagramı #coşturdu #İşte #kadın #Tablo #gibi
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/medya/burcin-terzioglunun-nefes-kesen-sirt-dekoltesi-instagrami-costurdu-iste-kadin-tablo-gibi

Yorum yapın