Buket Aydın’dan itiraf: Çok büyük paralar aldım


Kanal D’de çalıştığı dönem çok mutsuz olduğunu söyleyen Buket Aydın, yine de ciddi paralar kazandığını itiraf etti. Aydın, “Son 15 senede medya sektöründe en çok parayı ben kazandım” dedi.

Milyonlarca lira alarak transfer olduğu Kanal D’den güvenlik eşliğinde kovulduğu iddia edilen spiker Buket Aydın, sessizliğini bozdu.

TV8’de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Aydın, o dönem yaşadıklarını anlattı.

“En çok parayı ben kazandım”

Kanala transfer olurken çok büyük paralar aldığını söyleyen Aydın, “Son 15 senede medya sektöründe en çok parayı ben kazandım.” dedi.

“Medya sektöründe yönetici olarak güzel bir kadın yok.” diyen Aydın, şöyle konuştu:

“Bu kadar dikkat çekiyor olmasaydım…”

“Ben, yönetici olduğum için benden nefret ettiler. İlla vardır ama belki ben tanımıyorumdur. Ben, bu kadar dikkat çekiyor olmasaydım bu kadar üstüme gelmeyeceklerdi. Birçok isim var neler neler karıştırıyorlar. Mehmet Ali Birand’ı koltuğunu bana yakıştıramayanlar oldu. Bunu anlayışla karşılarım.”

Buket Aydın’dan itiraf: Çok büyük paralar aldım VİDEO


“Ben istifa ettim”

Haber bültenini sunarak en alttan üst sıralara tırmandığını dile getiren Aydın, “İstifa ederken biz, ikinci en iyi haber bülteniydik. Bu benim için başarıdır. Akçakale’de savaş muhabirliği yaparken saatimi eleştirdiler. Sınıra giderken kamuflaj pantolon giymem büyük bir hataydı çünkü direkt hedef oluyorsun.” şeklinde konuştu.

Buket Aydın’dan itiraf: Çok büyük paralar aldım #1

“Beni çok mutsuz ettiler”

Aydın, “Kanal D’de çok mutsuzdum. Hayatımın en mutsuz dönemlerinden bir tanesiydi. O dönem memleket işi gücü bırakmış bana saldırıyordu. Yaşananlar da yüzüme yansımış, çirkinliğe bak. İnsanlar o işi hayatımın fırsatı olarak gördü ama içeriden beni çok mutsuz ettiler. O benim hayatımın hastasıydı. Bilseydim orada çalışmazdım. Sanki Türkiye siyasetinin sorumlusu benmişim gibi gösterilmem… En ufak bir sıkıntı yaşayanın benim üzerime yıkmaya çalışması…” dedi.

Buket Aydın’dan itiraf: Çok büyük paralar aldım #2

“60 yaşını geçmiş bütün erkekler bana saldırmaya başladı”

35 yaşında çok önemli bir kurumun başına geçtiğini hatırlatan Aydın, “Daha önce bir kadın yönetmemişti orayı. Erkek egemen medyamız bundan ciddi rahatsızlık duydu. Medyada yemiş, içmiş, semirmiş 60 yaşını geçmiş bütün erkekler bana saldırmaya başladı, çok çirkin bir şekilde saldırmaya başladı. Birlik olarak çok çirkin bir şekilde saldırdılar.

Buket Aydın’dan itiraf: Çok büyük paralar aldım #3

Hangi biriyle uğraşacağım? Yükselirken ne medyada tanıdığım vardı ne bir şey… Benim için çok kötü bir süreçti. Çok mutsuzdum. Daha yeni kendime ve dışarıya itiraf edebiliyorum. Yaşadığım ve sonrasında bana ödetilen bedellere baktığımda orada olmamayı tercih ederdim. Kendi kendime zaten mutluydum. Eksisi artısından daha fazla oldu.” ifadelerini kullandı.

Buket Aydın’dan itiraf: Çok büyük paralar aldım #4


#Buket #Aydından #itiraf #Çok #büyük #paralar #aldım
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/medya/buket-aydindan-itiraf-cok-buyuk-paralar-aldim

Yorum yapın