Buket Aydın 60 yaşındaki erkeklerin saldırısına uğradığını açıkladı


Son zamanlarda kariyerinin yanı sıra özel yaşamıyla da gündemde olan ünlü sunucu Buket Aydın, Kanal D’de çalıştığı dönemde neler yaşadığını anlattı.

Buket Aydın 60 yaşındaki erkeklerin saldırısına uğradığını açıkladı

Milyonlarca lira alarak transfer olduğu Kanal D’den güvenlik eşliğinde kovulduğu iddia edilen spiker başarılı sunucu Buket Aydın, konuk olduğu “Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa” programında dikkat çeken itiraflarda bulundu.

Çok pişman olduğunu söyleyen Buket Aydın, o dönem yaşadıklarını anlattı.

“Çok mutsuzdum”

Kanal D’de çalıştığı dönem çok mutsuz olduğunu söyleyen Buket Aydın, “Kanal D’de çok mutsuzdum. Hayatımın en mutsuz dönemlerinden bir tanesiydi. O dönem memleket işi gücü bırakmış bana saldırıyordu. Yaşananlar da yüzüme yansımış, çirkinliğe bak. İnsanlar o işi hayatımın fırsatı olarak gördü ama içeriden beni çok mutsuz ettiler.

Buket Aydın 60 yaşındaki erkeklerin saldırısına uğradığını açıkladı #1

“Kadın yönetici yoktu”

O benim hayatımın hastasıydı. Bilseydim orada çalışmazdım. Sanki Türkiye siyasetinin sorumlusu benmişim gibi gösterildim. En ufak bir sıkıntı yaşayan benim üzerime yıktı. 35 yaşında çok önemli bir kurumun başına geçtim ve daha önce bir kadın yönetici yoktu.

“60 yaşında adamlar benimle uğraştı”

Erkek egemen toplumumuz bundan ciddi anlamda rahatsızlık duydu. Medyada yemiş, içmiş, semirmiş 60 yaşındaki erkekler bana saldırmaya başladı. Birlik olarak çok çirkin bir şekilde saldırdılar. Benim için çok kötü bir süreçti. Orada yaşadıklarıma ve bana ödetilen bedeller baktığımda orada olmamalıymışım” dedi.

Buket Aydın 60 yaşındaki erkeklerin saldırısına uğradığını açıkladı #2


#Buket #Aydın #yaşındaki #erkeklerin #saldırısına #uğradığını #açıkladı
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/magazin/buket-aydin-60-yasindaki-erkeklerin-saldirisina-ugradigini-acikladi

Yorum yapın