BKM ve Gani Müjde’den ters köşe! ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ ilk tanıtımı yayınlandı: Coğrafya kaderdir derlerShow TV ekranlarının yeni gençlik dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi için geri sayım başladı. Z kuşağını konu alan dizinin ilk tanıtımı da yayınlandı.

BKM ve Gani Müjde'den ters köşe! 'Gelsin Hayat Bildiği Gibi' ilk tanıtımı yayınlandı: Coğrafya kaderdir derler

Show TV ekranlarının BKM yapımı yeni yaz dizi, ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ dizisi geçtiğimiz günlerde sete çıktı.

Yönetmenliğini Altan Dönmez’in üstlendiği, proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait olan ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, konusu ve kadrosundaki isimlerde şimdiden dikkatleri çekti.

Dizinin oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk gibi usta oyuncularla birlikte Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Onur Özer, Deniz Sarıkaş, Sanem Babi, Yeşim Çelebi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi genç isimler yer alıyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi ilk tanıtım VİDEO

Tanıtım fragmanı geldi

Yakında başlaması planlanan diziden ilk tanıtım da yayınlandı.

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, kirli geçmişini ardında bırakarak coğrafya öğretmeni olarak Karabayır Lisesi’ne atanan ve burada yolu ıslahevinden gelen beş gençle kesişen Sadi Payaslı’nın öyküsünü anlatacak.

Sadi Payaslı, sarsılmaz adalet duygusu ile hayata bir sıfır geride başlamış bu gençlere kol kanat gerecek.

BKM ve Gani Müjde den ters köşe!  Gelsin Hayat Bildiği Gibi  ilk tanıtımı yayınlandı: Coğrafya kaderdir derler #1


#BKM #Gani #Müjdeden #ters #köşe #Gelsin #Hayat #Bildiği #Gibi #ilk #tanıtımı #yayınlandı #Coğrafya #kaderdir #derler
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/medya/bkm-ve-gani-mujdeden-ters-kose-gelsin-hayat-bildigi-gibi-ilk-tanitimi-yayinlandi-cografya-kaderdir-d

Yorum yapın