Aslıhan Güner derin bacak dekoltesi verdi, alevler havada uçuştu! “Gözüm gönlüm açıldı”


Kuzeyu Yıldızı: İlk Aşk dizisi ile dikkatleri üzerine çeken Aslıhan Güner, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla hayranlarının beğenisini toplamayı başardı.

Aslıhan Güner derin bacak dekoltesi verdi, alevler havada uçuştu! 'Gözüm gönlüm açıldı'

17 Aralık 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Aslıhan Güner, Barış Manço Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Kameralar karşısına ilk kez 2002 yılında yayınlanan Sırlar Dünyası dizisi ile geçen Güner, 9 Haziran 2013 tarihinde Şefkat Tepe dizisinde tanıştığı Mert Kılıç ile evlendi.

Bu tarihlerden itibaren birbirinden başarılı projelerde yer alan Aslıhan, Kuzey Yıldızı ile kariyerinin zirvesine yerleşti.

Kuzey Yıldızı: İlk Aşk dizisinde İsmail Demirci ile iyi bir uyum yakalayan oyuncu, herkes tarafından kısa süre içerisinde sevildi.

Bu dizi sona erdikten sonra ekranlara geri dönen ancak yeni dizisi tutmayan Güner, gözünü sinemaya çevirdi.

Prestij Meselesi’nde yer alan güzel ve başarılı oyuncu, sosyal medya üzerinden de ilgi çekmeye devam ediyor.

Sinema filmi öncesi galalarda boy gösteren Aslıhan Güner, son olarak ışıltılı elbisesi ile poz verdi ve o anları hayranlarının beğenisine sundu.

Aslıhan Güner tarzı

Aslıhan Güner, Mahsun Kırmızıgül’ün filmi Prestij Meselesi ile sinemada boy gösterecek. Hem sinema hem dizi çalışmalarıyla kariyerine ara vermeden devam eden oyuncunun ayrıca takdir edilen de bir evliliği var.

Mert Kılıç ile oldukça mutlu olan ve özel hayatını gözlerden uzak tutan oyuncu, güzelliğini de sosyal medya üzerinden sergiliyor. Katıldığı bir davette derin bacak dekolteli elbisesi ile dikkatleri üzerine çeken Güner, yorum rekoru kırdı.

Aslıhan Güner derin bacak dekoltesi verdi, alevler havada uçuştu! 'Gözüm gönlüm açıldı' #1

Aslıhan Güner derin bacak dekoltesi verdi, alevler havada uçuştu! 'Gözüm gönlüm açıldı' #2

Aslıhan Güner derin bacak dekoltesi verdi, alevler havada uçuştu! 'Gözüm gönlüm açıldı' #3


#Aslıhan #Güner #derin #bacak #dekoltesi #verdi #alevler #havada #uçuştu #Gözüm #gönlüm #açıldı
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/medya/aslihan-guner-derin-bacak-dekoltesi-verdi-alevler-havada-ucustu-gozum-gonlum-acildi

Yorum yapın