Aslı Bekiroğlu’na Barış Akarsu tepkisiAslı Bekiroğlu, rol alacağı filmin konusu olan Barış Akarsu sorusuna verdiği yanıtla tepki topladı.

Aslı Bekiroğlu'na Barış Akarsu tepkisi

2007 yılında geçirdiği trafik kazası sonrası hayatını kaybeden şarkıcı Barış Akarsu’nun hayatı film oluyor. Bekiroğlu, kadrosunda yer alacağı film hakkında konuştu.

Törende ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bekiroğlu, filmde Akarsu’nun kız arkadaşını Merve’yi oynayacağını söyledi.

Gülerek cevap verdi

Şarkıcının hayatını araştırdığını söyleyen Bekiroğlu, bir muhabirin “Barış beyin trajik bir ölümü oldu ne söylemek istersiniz?” sorusu üzerine tepki çekecek bir yanıt verdi. Soruya gülerek cevap veren oyuncu, “Ne diyeyim hayatım başı sağ olsun ne denir” dedi.

Aslı Bekiroğlu, gelen tepkilerin ardından ise Instagram hesabından açıklama yaptı. Ünlü oyuncu, özür dileyerek rol alacağı filmden ayrıldığını duyurdu.

Aslı Bekiroğlu’na Barış Akarsu tepkisi VİDEO

“Projeden çekiliyorum”

Bekiroğlu, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Önceki akşam katıldığım stil ödülleri davetinde, kıyafet ve stil üzerine konuşurken yakında çekimleri başlayacak olan Barış Akarsu’nun hayatını anlatan sinema filmi hakkında peş peşe sorular geldi. Proje hakkında konuşma iznim olmadığı için spoiler verme korkusuyla o an filmle ilgili soruları gülümseyerek geçiştirmeye çalışırken ortaya çıkan acemi çabam, sanatçının ve kız arkadaşının sevenleri tarafında yanlış anlaşıldı ve üzüntüyle karşılandı. İsteyeceğim en son şey böyle algılanmaktı. Çocukluğundan beri hikayesine ve anısına büyük saygı duyduğum, bu nedenle filminde yer almayı çok istediğim sanatçının yakınları ve sevenlerinden tüm samimiyetimle özür diliyorum. Filmin zarar görmemesi ve sanatçının sevenlerinin daha fazla üzülmemesi için projeden çekiliyorum.”

Aslı Bekiroğlu na Barış Akarsu tepkisi #1

Aslı Bekiroğlu na Barış Akarsu tepkisi #2

Aslı Bekiroğlu na Barış Akarsu tepkisi #3

Aslı Bekiroğlu na Barış Akarsu tepkisi #4

Aslı Bekiroğlu na Barış Akarsu tepkisi #5

Aslı Bekiroğlu na Barış Akarsu tepkisi #6

Aslı Bekiroğlu na Barış Akarsu tepkisi #7


#Aslı #Bekiroğluna #Barış #Akarsu #tepkisi
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/magazin/asli-bekirogluna-baris-akarsu-tepkisi

Yorum yapın