Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir sevgili mi? ‘Birlikte görüntülendiler’ iddiası!


Yalı Çapkını dizisinde beraber rol alan Mert Ramazan Demir ile Afra Saraçoğlu’nun sevgili olup olmadığı merak ediliyor. Peki birlikte görüntülendiği iddia edilen ikili birlikte mi?

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir sevgili mi? 'Birlikte görüntülendiler' iddiası!

Mert Ramazan Demir ile Afra Saraçoğlu’nun sevgili olup olmadığı merak ediliyor. Geçtiğimiz gün Kadıköy’de gece yarısı ifşa olan ve sarmaş dolaş pozlar veren kişilerin Mert Ramazan Demir ile Afra Saraçoğlu olduğu iddia edilmişti. Peki ikili sevgili mi?

Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir sevgili mi?

Yalı Çapkını dizisinde rol alan ikilinin sevgili olup olmadığı sorgulanıyor. Afra Saraçoğlu yakın zamanda kendisi gibi oyuncu Mert Yazıcıoğlu ile yaklaşık dört yıllık ilişkisini sonlandırmıştı.

Geçtiğimiz akşam dizinin yapımcılarıyla bir araya gelen ve beraber pozlar veren ikili gecenin ilerleyen saatlerinde iddiaya göre Bağdat Caddesi’nde birlikte görüntülendi.

Sosyal medya iddiaları ortalığı karıştırdı

Bu görüntüler sonrası bazı sosyal medya kulanıcıları görüntülerdeki kişilerin Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir olduğunu iddia ederken, kimisi de kızın kıyafetleri nedeniyle Afra Saraçoğlu olmadığını, yanındaki yapımcılar olduğunu iddia etti.

İkiliden yanıt gelmedi

Videodaki kişilerin Saraçoğlu ve Demir olmadığı öne sürülürken, ikili ise haklarında çıkan aşk iddiasına henüz bir yanıt vermedi.


#Afra #Saraçoğlu #Mert #Ramazan #Demir #sevgili #Birlikte #görüntülendiler #iddiası
Kaynak : https://www.ensonhaber.com/medya/afra-saracoglu-ve-mert-ramazan-demir-sevgili-mi-birlikte-goruntulendiler-iddiasi

Yorum yapın